Nemocnice v Ugandě

K záchraně životů stačí docela málo. Zapojte se, prosíme, do sbírky pro Českou nemocnici v Ugandě.

Více...

25 let Adopce na dálku

Díky vaší pomoci mohlo získat vzdělání 32 tisíc potřebných dětí. Děkujeme!

Chcete pomoci i Vy?

Domov svaté Rodiny

Pomozte vytvořit láskyplný domov
pro lidi s mentálním postižením. I malý dar je pro nás velkou pomocí.

Chci pomoci

Kalendář s příběhem

Kalendář 2018 ukazuje konkrétní životní příběhy, jichž se Charita svou pomocí dotýká.

Více...

Brigádník do provozu penzionu U sv. Kryštofa

Místo výkonu: Praha 10
Nástup: nástup možný ihned
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Jaroslav Nekl

Penzion U sv. Kryštofa, školicí středisko s ubytováním, Arcidiecézní charity Praha hledá brigádníky do provozu penzionu:

Náplň práce:

  • rezervace, ubytování, platby
  • úklid pokojů, praní, mandlování,
  • příprava a výdej snídaní
  • nepřetržitý provoz, noční a denní služby
  • forma úvazku DPP/DPČ

Požadavky:

  • základní znalost angličtiny
  • středoškolské vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zdravotní způsobilost pro směnný a potravinářský  provoz
  • příjemné vystupování, pečlivost a spolehlivost
  • zkušenost z oboru výhodou

Nástup možný ihned. Kontakt: Jaroslav Nekl, e-mail:nekl.jaroslav@praha.charita.cz, tel: 603 474 568.

Pomáhejte nám pomáhat!

Navštivte Penzion u sv. Kryštofa

Využijte služeb našeho penzionu.
Praha 10 - Záběhlice

TEL. 272 769 371