Pomáhejte nám pomáhat!

Pomáháte rádi? Vyberte si způsob, jak podpořit lidi, kteří to potřebují.

 Více...

Nemocnice v Ugandě

10 let nám pomáháte zachraňovat životy. Pomáhejte, prosíme, i nadále.

Více...

Práce, která má smysl

Nabízíme pracovní příležitosti. Hledáte-li stabilní zaměstnání, zázemí silné organiace a práci, která má smysl, přidejte se k nám!

Více...

Pracovník/ce v sociálních službách - Domov se zvláštním režimem

Místo výkonu: Praha
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Ivana Otřísalová

Arcidiecézní charita Praha, hledá do týmu Domova se zvláštním režimem pracovníka/nici v sociálních službách (sídlo v Domě Gloria v Praze 5 – Hlubočepy).

Domov se zvláštním režimem je malé zařízení s kapacitou 8 lůžek.

Pracovní náplň:

  • pomoc klientům Domova, kterými jsou lidé s demencí, s činnostmi běžného života
  • podílení se na zpracování pečovatelské dokumentace
  • pravidelná účast na schůzkách pracovního týmu a na interním vzdělávání
  • zabezpečení provozu Domova

Váš profil:

  • minimálně ukončené základní vzdělání, vítáme ukončený akreditovaný rekvalifikační kurz, (dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.), nebo středoškolské vzdělání v příslušném sociálním oboru
  • nabízíme ale i možnost absolvovat akreditovaný kurz až po nástupu do pracovního poměru v naší organizaci
  • praxe v oblasti práce s lidmi s demencí vítána, není ale podmínkou
  • komunikační dovednosti pro práci s lidmi
  • spolehlivost
  • schopnost empatie
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • bezúhonnost
  • vítáme uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu dále se vzdělávat v oblasti práce s lidmi s demencí
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • smysluplnou a odpovědnou práci na plný úvazek
  • zázemí silné organizace, která je součástí katolické církve
  • možnost dalšího profesního rozvoje, především získání zkušeností a možnost profesního růstu na budoucí pozici sociálního pracovníka (vhodné také pro studenty VOŠ, VŠ v oboru)
  • dohoda o úpravě pracovní doby z důvodu studia na VŠ, VOŠ
  • spolupráci v týmu pracovníků v příjemném komorním prostředí Domova
  • pravidelné týmové a případové supervize
  • nepřetržitý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nabízíme možnost práce na i zkrácený úvazek nebo různé druhy pracovního poměru

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mailovou adresu: dzr@praha.charita.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobním pohovorům.

Navštivte Penzion u sv. Kryštofa

Využijte služeb našeho penzionu.
Praha 10 - Záběhlice

TEL. 272 769 371