Dobrovolníci z firem pomohli v Glorii

Dobrovolníci z firem pomohli v Glorii

1200 firemních zaměstnanců v České republice se letos rozhodla svou drobnou pomocí zlepšit kvalitu života v místech, kde žijí. Letos někteří z nich pomohli i v našem domě Gloria, kde sídlí Azylový dům pro matky s dětmi, Projekt Magdala a Domov se zvláštním režimem.

V pátek 13. května 2016 se Dobrovolnické centrum Arcidiecézní charity Praha poprvé zapojilo do Mezinárodního dne firemního dobrovolnictví pořádané společností Byznys pro život. Akce se zúčastnilo 18 dobrovolníků z firem ČEZ, Johnson and Johnson, Novartis a Commerzbank .

Celá akce proběhla ve spolupráci s projekty Domova se zvláštním režimem a ředitelkou Ivanou Otřísalovou, Azylového domu Gloria a ředitelkou Mgr. Imeldou Janou Hrdličkovou a projektu Magdala ředitelkou Mgr. Šárkou Martinovskou.

Společnými silami jsme pomohli upravit zahradu: posekat trávník, zbavit záhony plevele, zasadit zahradní sušák na prádlo, upravit keře, zasadit květiny, natřít plot a umýt okna v budově.

Dobrovolníci naprosto předčili naše očekávání, s jakým nasazením úkoly plnili, udělali obrovský kus práce a někteří se zajímali, jak můžou i jinak pomoci klientům našich středisek.

Velké díky všem dobrovolníkům a zaměstnancům středisek.

Zuzana Řeháková, Dobrovolnické centrum Arcidiecézní charity Praha

Pomáhejte nám pomáhat!
 

Navštivte Penzion u sv. Kryštofa

Využijte služeb našeho penzionu.
Praha 10 - Záběhlice

TEL. 272 769 371