Julie z Běloruska může díky českým dárcům rozvíjet svůj talent

Julie z Běloruska může díky českým dárcům rozvíjet svůj talent

Sedmým rokem pomáhá program Adopce na dálku® Julii z Běloruska. Díky dárcům z Česka mohla v zájmových kroužcích rozvíjet svůj výtvarný talent. To nasměřovalo tuto nadanou dívku v dalším studiu.

Julie z Běloruska může díky českým dárcům rozvíjet svůj talentJmenuji se Julie Kuročkina, pocházím z Běloruska a je mi 18 let. Studuji 3. ročník Grodněnské státní střední školy, obor umění a design. Plánuji pokračovat ve vysokoškolském studiu, chci se i nadále rozvíjet v malbě, kresbě a grafice.

Baví mě malování. Směsí barev můžu vyjádřit stav mé mysli a náladu. Při malování jsem uvolněná a koncentrovaná. Při malování dává umělec do svého obrazu život.

Kromě malování i ráda čtu. Knihy poskytují příležitost rozvíjet slovní zásobu, vytváří světonázor a umožňují vytvářet si představy o hrdinech, což je pro rozvoj uměleckého a abstraktního myšlení velmi důležité. V knihách jsou uložené zkušenosti a znalosti jiných lidí. Z knih, které jsem četla, čerpám inspiraci i nápady, jsou pro mě velkou motivací ke zlepšení sebe a svých výsledků.

Do budoucna bych chtěla být dobrou výtvarnicí a pedagožkou. To jsou dva cíle, o které usiluji. Baví mě práce s dětmi. Být učitelem je skvělá příležitost realizovat své tvůrčí schopnosti a přitom předávat dětem znalosti a touhu utvářet svět kolem sebe.

Tříkrálová sbírka 2019
Pomáhejte nám pomáhat!
 

Navštivte Penzion u sv. Kryštofa

Využijte služeb našeho penzionu.
Praha 10 - Záběhlice

TEL. 272 769 371