Nová soutěž pro zambijské školáky

Nová soutěž pro zambijské školáky

V Zambii mají děti z programu Adopce na dálku® další příležitost vzdělávat se a soutěžit. Aleš Vacek, zástupce Arcidiecézní charity Praha v Zambii představuje novou výtvarnou, literární a vědomostní soutěž, kterou pro děti se svým týmem připravil.

Hlavní téma výtvarné soutěže je Mé oblíbené africké zvíře. Ke své kresbě či malbě musí každý mladý výtvarník uvést, proč je právě pro něj nakreslené zvíře oblíbené. Soutěž probíhá až do května a všechny kresby vám spolu s dopisy od dětí pošleme.

Dokážete si představit Afriku bez slonů? Krutá realita, která může nastat za několik let. Hon za slonovinou je téma literární soutěže pro nejstarší studenty středních škol, v níž se zamyslí nad pytláctvím. Soutěž začíná v těchto dnech.

Na konci května na ni naváže vědomostní kvíz Africká zvířata určený všem našim středoškolákům. Budou moci změřit své znalosti o životě a chování, pro nás exotických zvířat. Kvíz bude probíhat do konce června a konečné vyhodnocení všech soutěží s předáváním cen vítězům pak proběhne na konci 2. školního trimestru na začátku srpna, kdy dětem v Zambii začínají prázdniny.

Nová soutěž pro zambijské školáky Nová soutěž pro zambijské školáky

Nová soutěž pro zambijské školáky Nová soutěž pro zambijské školáky

Pomáhejte nám pomáhat!
 

Navštivte Penzion u sv. Kryštofa

Využijte služeb našeho penzionu.
Praha 10 - Záběhlice

TEL. 272 769 371