Domov sv. Václava ve Staré Boleslavi přijme ošetřovatelku na celý pracovní úvazek na dobu 1 roku, poté je pracovní smlouva prodloužena na dobu neurčitou. Nabízíme možnost zkušebního dne a potřebný čas na zaučení do pracovní pozice.

Místo: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup od: dle dohody

Předpoklady pro práci:

  • Schopnost pracovat v týmu,
  • laskavý přístup k věkem pokročilým lidem,
  • úcta k duchovním hodnotám.
  • Kurz pracovníka v soc. službách nebo ošetřovatelský kurz je vítán, není však podmínkou! Důležité je to, co je v srdci :-), ostatní se dá doplnit!

Nabízíme kvalitní pracovní podmínky (vybavení Domova zvláště pro práci v přímé péči), příjemný kolektiv a rodinnou atmosféru. V domově pečujeme o 31 obyvatel. Jedná se o směnný provoz, možnost nástupu co nejdříve. Vhodný je uchazeč o práci z okolí Brandýsa n/L.

Mám zájem o tuto pozici

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google

Kontaktní osoba

Ivana Otřísalová

ředitelka Domova sv. Václava

605 837 688 (po-pá: 8-16.30 hod)

Logo na pozadí

Nenašli jste vhodnou pozici pro Vás? Kontaktujte nás.

Mgr. Pavel Šimek

zástupce ředitele

Sdílíte stejné hodnoty jako my?

Dar (srdce nad rukama)

Lidskost

Charitní služba vyžaduje nasazení celého člověka. Svým osobním přístupem vtiskují pracovníci Charity běžným pracovním postupům charakter služby lásky bližním.

Konverzace

Poctivost

Pracujeme poctivě. Usilujeme o nejlepší řešení pro ty, kterým pomáháme. Nehledáme zkratky, které by nám usnadnili práci na úkor kvality.

Skupina lidí

Solidarita

Solidarita je pro nás postojem empatie, s níž se snažíme vcítit do situace chudých a potřebných a vidět svět z jejich perspektivy.

Vysokoškolská čepice

Profesionalita

Usilujeme o vysokou kvalitu naší práce, na které často závisejí těžké životní osudy. Je nám vlastní postoj celoživotního vzdělávání.

Co nabízíme

Ruce

Smysluplnost

Výsledky naší práce reálně ovlivňují k lepšímu životy lidí, kteří se ocitli v nouzi. Ať pracujete na jakékoli pozici, vaší prací se na tomto výsledku podílíte.

Diplom

Profesní růst

Jsme silná organizace s velkým množstvím služeb a projektů, která nabízí možnost dalšího profesního rozvoje.

Zaměstnanec

Životní poslání

Nabízíme účast na díle, které se může stát vaším životním posláním. Charita není zaměstnání, Charita je životní styl a poslání.

Dar (srdce nad rukou)

S Boží pomocí

„Když nestaví dům Hospodin, marně se lopotí, kdo ho stavějí… Marné je časně vstávat, dlouho vysedávat u práce, jíst chléb námahy.“ (Žalm 127)