Toto dítě již svého "adoptivního rodiče" našlo. Na pomoc čekají další dívky a chlapci, kteří nemohou chodit do školy a potřebují vaši pomoc. Pomozte jednomu z nich.
Chci adoptovat na dálku
8 500 Kč / rok
Roční příspěvek na podporu dítěte se speciálními potřebami je vzhledem k vyšším nákladům na vzdělání vyšší než u dítěte bez zdravotního postižení. Více informací
Wilson Mutasa (mentálně postižen)
Masala Nalwadda (farmářka)
bratr žádný (0 měsíců)
Nastoupí do Hand In Hand Uganda
nastoupí do školky
žádný
žádný
hra na schovávanou
Jmenuji se Annett a ráda si hraji s panenkami, některé si i sama vyrábím z banánových vláken a starého oblečení. Ráda si udržuju svoje oblečení vždy čisté a nemám ráda, když mi moje věci někdo sebere. Necítím se dobře, když se mi ostatní děti posmívají. ráda potkávám nové lidi a vždy zvu své kamarády na návštěvu.
Hlava naší rodiny je babička. V domácnosti žijeme s mojí maminkou, dvoumi sourozenci a mým bratrancem. Rodiče žijí odděleně, tatínek je mentálně nemocný a bohužel se neléčí. Bydlíme v třípokojovém domě. Babička živí rodinu, prodává to, co vypěstujeme, i když toho není moc. Vaříme na ohni a pro vodu chodíme do studny. Babička by ráda zrekonstruovala náš dům, nová okna a dveře. Škola pro děti s postižením je pro mojí rodinu moc drahá a je daleko od domova, až 28 kilometrů. Společně celá rodina chodíme do kostela.
Již od roku 1993 realizuje Arcidiecézní charita Praha (dále Charita Praha) v rozvojových zemích řadu projektů. Největším z nich je program Adopce na dálku®, jehož cílem je poskytování vzdělávání a zdravotní péče nejchudším dětem, stejně tak podpora širších komunit (jak obyvatel, tak místního prostředí, okolí a vybavenosti), v kterých tyto děti žijí. Aby bylo naše úsilí co nejúčinnější, je třeba dodržovat základní pravidla rozvojové spolupráce a přistupovat citlivě ke kultuře, ve které příjemci pomoci žijí.
Podmínky a pravidla zahraničních projektů a rozvojového programu Adopce na dálku®
zahraniční projekty, Adopce na dálku®