Toto dítě již svého "adoptivního rodiče" našlo. Na pomoc čekají další dívky a chlapci, kteří nemohou chodit do školy a potřebují vaši pomoc. Pomozte jednomu z nich.
Chci adoptovat na dálku

Beatrice Nahabocha

Beatrice Nahabocha

Země:

Uganda Uganda

Věk:

6 let

Pohlaví:

dívka

584 Kč / měsíc

7 000 Kč / rok

Logo na pozadí

Rodina

Rodiče

Noah Ocochi (Rolník)

Nachola Sarah (rolník)

Děti

sestra Miria Hahoba (21 let)

sestra Martha Nabwire (19 let)

sestra Lilian Babirye (18 let)

bratr Benjamin Kato (18 let)

bratr Samuel Wafula (16 let)

bratr Yekoson Balaza (14 let)

Vzdělání a zájmy

Škola

St. Anthony P/s

Tabule (ABC)

1. třída ZŠ

Formulář

Angličtina

Zaměstnanec

Sestřička

Hobby

Skákat přes švihadlo

Více o dítěti

Jmenuju se Beatrice a je mi 6 let. Všichni říkají, že jsem chytrá holčička. To se ukazuje na mých výkonech ve třídě a i na vysvědčeních. Nikdy nechci zameškat. Měla jsem dokonce 555 bodů z 600 možných a byla jsem druhá v třídě z 56 žáků. Ráda něco vyrábím. Vytvářím třeba panenky na hraní. Trochu se stydím před cizími lidmi. Pokaždé, když s někým citím mluvím, radši se dívám dolů. Mluvím tiše a prý na první pohled působím nemocně. Ale máma říká, že mi nic není. Mám ráda posho (typ jídla) a fazole. Nesnáším kočky a když se přiblíží, když jím, jdu radši pryč. doma pomáhám mamince, olupuji jídlo a chodím do zahrady pro jídlo.

V naší rodině je nás šest. Táta, máma, já, Beatrice, a tři mí sourozenci. Čtyři starší sourozenci skončili na základní škole, protože tátovi chyběly peníze na školné. My tři chodíme do školy, ale často nás posílají domů kvůli tomu, že jsme nezaplatili školené. Pak ve výuce zaostáváme. To se podepsalo na našich výsledcích a opakujeme ročníky. Máme dočasný dům ze zeminy se dvěma místnostmi a starými plechovými střechami, které protékají. Ještě máme další dům, který je taky ze zeminy, ale má trámovou střechu. Tam někteří spíme. Naši rodinu živí sezónní zemědělství a plodiny, které pěstujeme. Všichni společně pracujeme na poli a taky chodíme do kostela. Máme pozemek, kde bychom si chtěli postavit dům z cihel. Doma chováme několik prasat a plánujeme začít s prasatníkem. Do školy to máme jen kousek. Většinou chodíme do školy s ostatními dětmi. Bydlíme na pozemku kostela, nemáme stálý dům, takže nemůžeme postavit ani stálý dům, i kdybychom chtěli. Na vodu chodíme ke studánce poblíž domova a když onemocníme, většinou si sami koupíme léky v lékárně v obchodním centru. Do nemocnice nemůžeme, protože si to nemůžeme dovolit. Můj táta je vedoucí v místní samosprávě naší vesnice.

Beatrice Nahabocha

Vytisknout profil   ID: 39191

Máte dotaz k programu Adopce na dálku®?

Alena Michněvičová

zahraniční projekty, Adopce na dálku®

224 246 573, 737 280 641 (po-pá: 8-16 hod)

Logo na pozadí

Beatrice Nahabocha

Země:

Uganda Uganda

Věk:

6 let

Pohlaví:

dívka

584 Kč / měsíc

7 000 Kč / rok

Často kladené otázky k Adopci na dálku®

Kolik Adopce na dálku® stojí?

Jak probíhá komunikace s dětmi? Jak často a kdy děti píší?

Proč podporujeme komunitu?

Všechny dotazy

Podmínky a pravidla zahraničních projektů a rozvojového programu Adopce na dálku®

  • Již od roku 1993 realizuje Arcidiecézní charita Praha (dále Charita Praha) v rozvojových zemích řadu projektů. Největším z nich je program Adopce na dálku®, jehož cílem je poskytování vzdělávání a zdravotní péče nejchudším dětem, stejně tak podpora širších komunit (jak obyvatel, tak místního prostředí, okolí a vybavenosti), v kterých tyto děti žijí. Aby bylo naše úsilí co nejúčinnější, je třeba dodržovat základní pravidla rozvojové spolupráce a přistupovat citlivě ke kultuře, ve které příjemci pomoci žijí.

    Podmínky a pravidla zahraničních projektů a rozvojového programu Adopce na dálku®

Máte dotaz k programu Adopce na dálku®?

Alena Michněvičová

zahraniční projekty, Adopce na dálku®

224 246 573, 737 280 641 (po-pá: 8-16 hod)

Logo na pozadí