Toto dítě již svého "adoptivního rodiče" našlo. Na pomoc čekají další dívky a chlapci, kteří nemohou chodit do školy a potřebují vaši pomoc. Pomozte jednomu z nich.
Chci adoptovat na dálku

Lazarus Igaalo

Lazarus Igaalo

Země:

Uganda Uganda

Věk:

7 let

Pohlaví:

chlapec

709 Kč / měsíc

8 500 Kč / rok

Roční příspěvek na podporu dítěte se speciálními potřebami je vzhledem k vyšším nákladům na vzdělání vyšší než u dítěte bez zdravotního postižení. Více informací

Logo na pozadí

Rodina

Rodiče

Mukabya stephen (zemědělec)

Mukera Jimbo (zemědělkyně)

Děti

sestra Nakirya Roy Joy (10 let)

bratr Bamuzibire Edwad (2 roky)

Vzdělání a zájmy

Škola

začne chodit do Buckley

Tabule (ABC)

přidá se do 1. třídy

Formulář

N/A

Zaměstnanec

inženýr

Hobby

hra na schovávanou

Více o dítěti

Jmenuju se Lazarus. Je mi 6 let. Jsem docela plachý, když potkávám nové lidi. Když odpovídám na otázky, tak se radši dívám dolů. Snažím se být zodpovědný. Rád chodím do zahrady. Tam pěstujeme plodiny v malé zahrádce. Baví mě stavět malé domky z hlíny a krabic. Taky si vyrábím autíčka na hraní. Miluji svého nejmladšího brášku a dobře se o něj starám. Každou neděli chodím sám do kostela. Ještě jsem se nenaučil znakový jazyk, takže používám ruce a nohy, abych se domluvil. Do zahrady chodím hledat také jackfruity. Mám moc rád rýži s rybou a moje oblíbená barva je modrá. Až získám sponzorství, půjdu konečně do školy pro hluchoněmé.

Je nás v rodině pět. Mí rodiče, dva sourozenci a já. Bydlíme v ne úplně stabilním domečku s jednou místností. Jsme rolnická rodina a tvrdě pracujeme. Pěstujeme plodiny pro vlastní spotřebu a malou část prodáváme, abychom měli nějaé peníze na základní potřeby. Můj táta je oddaným členem místního kostelního sboru a každou sobotu chodí na zkoušky. Jako rodina se společně modlíme v neděli v kostele. Máme silnou víru v Boha. Můj táta je také členem vesnické spořitelní skupiny, kde si ukládáme peníze do budoucna. Doma chováme krávu a její mléko prodáváme. Také si trochu mléka necháváme pro vlastní spotřebu. Bohužel, moji rodiče si nemohli dovolit poslat mě do školy pro hluchoněmé děti, protože byla daleko od našeho domova a musel bych tam zůstat. Místo toho plánovali poslat mě do běžné školy. Naše rodina ráda spolupracuje a udržuje ve vesnici dobré vztahy. Až budu mít sponzorství, budu moct chodit do speciální školy a budu tam moct i bydlet. Vzdálenost od našeho domova do školy je asi 16 kilometrů.

Lazarus Igaalo

Vytisknout profil   ID: 39016

Máte dotaz k programu Adopce na dálku®?

Alena Michněvičová

zahraniční projekty, Adopce na dálku®

224 246 573, 737 280 641 (po-pá: 8-16 hod)

Logo na pozadí

Lazarus Igaalo

Země:

Uganda Uganda

Věk:

7 let

Pohlaví:

chlapec

709 Kč / měsíc

8 500 Kč / rok

Často kladené otázky k Adopci na dálku®

Kolik Adopce na dálku® stojí?

Jak probíhá komunikace s dětmi? Jak často a kdy děti píší?

Proč podporujeme komunitu?

Všechny dotazy

Podmínky a pravidla zahraničních projektů a rozvojového programu Adopce na dálku®

  • Již od roku 1993 realizuje Arcidiecézní charita Praha (dále Charita Praha) v rozvojových zemích řadu projektů. Největším z nich je program Adopce na dálku®, jehož cílem je poskytování vzdělávání a zdravotní péče nejchudším dětem, stejně tak podpora širších komunit (jak obyvatel, tak místního prostředí, okolí a vybavenosti), v kterých tyto děti žijí. Aby bylo naše úsilí co nejúčinnější, je třeba dodržovat základní pravidla rozvojové spolupráce a přistupovat citlivě ke kultuře, ve které příjemci pomoci žijí.

    Podmínky a pravidla zahraničních projektů a rozvojového programu Adopce na dálku®

Máte dotaz k programu Adopce na dálku®?

Alena Michněvičová

zahraniční projekty, Adopce na dálku®

224 246 573, 737 280 641 (po-pá: 8-16 hod)

Logo na pozadí